Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok egyszerre több...

Szoktatok egyszerre több tusfürdőt használni. Én igen. Ez ciki? Na, nem egyszerre, de atól függ, mikor milyen kedvem van. Pl. Az egyik ha romantikus hangulatban vagyok, a másik felpezsdít, stb. Ciki, ha egyszerre több flakon van kibontva?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne ciki? Amúgy ki nézi? A fürdési szokásaidról dumálsz mindenkinek?
2013. máj. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem :) Csak érdekelt, más is szokott-e így csinálni :)

Köszi a választ :)

2013. máj. 25. 01:59
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Sima vizzel tusolok csak
2013. máj. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szeretem az illatos "mindenfélét", így gyakran elcsábulok egy újabb tusfürdőre attól függetlenül, hogy mennyi van az előzőből, és persze ki is kell próbálnom:D íg van, hogy egyszerre 2-3-4-et használok, de sose gondoltam arra, hogy ez ciki lenne:D
2013. máj. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, bár én általában 1 félét használok. Amikor elfogy és elmegyek venni újat akkor van, hogy megint ugyanazt veszem (általában igen) de van h kedvet kapok valami új illathoz.
2013. máj. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig több flakonnal is van itthon, de 1-2 szokott egyszerre használatban lenni. Általában mire a feléig elérek egy tusfürdőnek, addigra megunom az illatát, akkor ki szoktam egy másikat is bontani, és egyik nap ezt, másik nap a másikat használom.
2013. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki, bár én a másik véglet vagyok. 1 szappant használok már évek óta és mindig csak azt. :D

Nekem annyira bejött, hogy azóta váltani sem akarok.

Mondjuk mikor már kezd elfogyni megveszem az újabb adagot, de azt addig bedugom a ruhák közé, hogy finom illat legyen (kellemest a hasznossal)

2013. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 3-4 tusfürdő van mindig itthon és anyával azok közül választunk. Mindig amihez kedvünk van :)

Ez egyáltalán nem ciki.

2013. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Nekem is fel van bontva jelenleg 4 fajta, de azon kívül még 3 bontatlan lapul a fiókban.

Nem szoktam halmozni, általában 2 van otthon, hogy tudjam váltogatni,most sokat kaptam ajándékba, meg vásárlás mellé ingyen....

Jelenleg ezeket használom:

Playboy Vip - hétköznapokon

Nivea Apricot - hétköznapokon

Fa Pink Passion - ha jó kedvem van

Adidas Vitality - reggeli zuhanyzásokhoz (koffeines)

Ezen kívül van még 3 Playboy (Sexy, Spicy, Rock-csillámos)


19/L

2013. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor nem lesz fura, ha a nyaralásra 3-4 félét viszek magammal :D


Egyébként kedvencem a Palmolive thermal spa gyöngyös ( kék) tusfürdő, ( de 3-4 féle Palmolive tetszik)

Most itthon Avonos van: tropics (2 db), és egy dinnyés, egy cseresznyevirágos, kaptam Palmoliveset, Oriflames is van 3-4 tubus.

Bevásároltam avonosból, mikor akciós volt, meg a név és szülinapomra, llletve karácsonyra is ilyeneket kaptam ismerősöktől 4-6 flakonnal... :D

2013. máj. 25. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!