Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát tudnátok...

Milyen frizurát tudnátok ajánlani? (főleg vmi konty félét)

Figyelt kérdés

Majdnem hátközépig érő szőkés, nagyon dús és vékony szálú hajam van. Meguntam, hogy mindig kiengedve hordom, vmit szeretnék kezdeni vele. Csakhogy kicsit elálló a fülem, ami engem borzalmasan zavar, ezért a szorosan összefogott lófarok meg konty nem áll jól nekem.

Milyen haj lenne jó? Kérlek linkeljetek videókat, weblapokat, vagy csak simán írjátok le, milyen frizuraötletetek van, vagy bármi. E téren nem vagyok vmi kreatív :S

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm:)



2013. máj. 25. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen, ezek nagyon jók. Az első 2-t biztos hordani fogom, nagyon tetszik:) A 3. nem illik a stílusomhoz, az túl komoly számomra, a 4.-et pedig vmi ünnepélyen nagyon el tudom képzelni:) Köszi
2013. máj. 25. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. Kontykészítésben fekete öves vagyok.
2013. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!