Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával festett hajat lehet...

Hennával festett hajat lehet Glisskur-ral balzsamozni?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre gondolok, ha ez számít:

[link]



2013. máj. 25. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, nekem Alverde balzsamom van, de épp gondolkodom rajta, hogy ne e használjak vmi szilikonosat, mert eléggé könnyen törnek még így is a hajvégeim.
2013. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy természetesen én is hennázom a hajam :)
2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hennázom a hajam 2 éve és volt, hogy ilyet használtam (pontosabban a feketét)mellé, semmi gond nem volt belőle.
2013. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És nem veszt a "gyógyító" hatásából? (gondolok ezalatt a haj selymesebbé, fényesebbé, ellenállóbbá tételéről)
2013. máj. 27. 15:26
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem csinált a vörösítésen kívül a henna, így nem tudom miből kellett volna észrevennem hogy másabb a szilikonossal :D Első évben csak szilikonmentes cuccot használtam, ma már annyira nem izgat a téma, észrevettem, hogy mindkettővel ugyanolyan a hajam, tehát nincs kedvem ezek parázni.
2013. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja értem:D hát csak mert sok helyen ilyesmi hatásokkal véleményezték a hennát. én meg még nem tudom, mert majd csak pár hét múlva festem:D
2013. máj. 27. 15:38
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is sok helyen olvastam, de általában kiderült, hogy ott más extrákkal is zaklatták a fejbőrüket, amik szerintem hosszabb távon inkább kárt okoznak :/

Nem nő gyorsabban tőle a hajam, nem lett több (nem is értem miért hiszik, hogy a henna képes új hajtüszőket varázsolni XD), néha így is vágatnom kell, így extra erősítést sem igazán érzek :)

De nem panaszkodom, mert engem amúgy is csak az égő vörös hajszín miatt érdekelt azt meg megadta nekem.

2013. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Vizen kívül nem keversz semmit a "henna pépbe" amivel befested a hajad? Lehet, hogy amiatt nem. Vagy nem tudom...:D

és egyébként alap hajszíned szőke volt, hogy olyan tűzvörös lettél?

2013. máj. 27. 15:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Kevertem én ezzel azzal is, de a végeredmény ugyanaz :D Pedig hivatalosan nem kell keverni semmivel. Volt több mint 2 évem kísérletezgetni :)De nem igazán zavar, mert így is elég hosszú a hajam, nem akarom hogy gyorsan nőjön :D

Barna vagyok :) azaz voltam :)

2013. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hmmmm:)

linkelsz képet, hogy mennyire barna?:D csak hogy tudjak viszonítani, én kb milyen leszek.

2013. máj. 27. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!