Házi tojássampon?

Figyelt kérdés

olvastam erről a házilag elkészíthető tojássamponról.mielőtt kipróbálom, néhány kérdés:


-minden hajmosásnál alkalmazni kell?(tehát tegyük fel ha naponta mosok hajat, akkor minden nap azzal kell hajat mosnom?)


-kell a tojássampon alkalmazása előtt vagy után bármilyen más normális sampont használni, vagy nem?


-egészen pontosan mire is jó?csak mert én mindössze annyit tudok róla, hogy nem káros.de ezért ennél többet is szeretnék tudni róla. :D


-nem gond, ha mondjuk este hajat mosok ezzel a házilag elkészített samponnal és reggel kivasalom a hajamat?lehetséges, hogy a hajvasaló csökkenti a sampon hatását?


-meddig kell alkalmazni ezt a sampont hogy látható hatása legyen?(úgy értem pl. egy hónapon kereszül, vagy egy héten át.)


ha bárki akármelyik kérdésre tud választ adni, azt nagyon megköszönném! :)



2013. máj. 25. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
nem a tojásos pakolásra gondoltál? mert ha igen, akkor abban tudok segíteni de feleslegesen nem akarok regényt írni, ha olyanról van szó amiről nem tudok. :D
2013. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
huhh igazából fogalmam sincs! xD gondolom(remélem ugyanarról beszélünk! :D megköszönném ha leírnád amit tudsz róla! :)
2013. máj. 25. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én hasznátlam már tojást hajmosáshoz, Vhogy úgy kell hogy külön kell választani a fehérjéhez citromot kell csöpögtetni fel kell verni külön mindkettő részét és óvatosan összekeverni madj rákened a hajadra masszírozod kicsit rajtahagyod hogy leoldja a zsírt utána le kell öblíteni LANGYOS vízzel mert meleg hatására ugyebár rántotta lesz a fejeden. Nekem nem volt vele semmi bajom de csak kétszer próbáltam ki ugyanis én éreztem a tojásszagot és nem bírtam elviselni hiába csepegtettem bele illóolajokat. Talán fényesebb volt utána és rendesen eltávolította a koszt szerintem. naponta hajat mosni szerintem káros a hajnak de ha van annyi tojásod akkor moshatod minden alkalommal bajod nem lesz tőle ugyanis ez természetes.Arra jó hogy a káros sampont kiváltva egy természetes és pluszban tápláló alternatív hajmosást alkalmazz. Egyéntől függ hogy mikor tisztul ki a fejbőröd erősödik emg a hajad általában 3 hónap de már az első használat után is változást lehet tapasztalni, mondjuk a selymességében fényében. Egy próbát megér , nem mindenkinek válik be de mások ódákat zengnek tőle !
2013. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én tojásos hajpakolást ismerek amit hajmosás előtt kell hosszabb ideig a fejeden hagyni. amit már én is kipróbáltam az mézzel volt elkeverve (egy tojáshoz két-három kanállal)

ezt szépen felkened tövektől a hajvégekig, törölközőt vagy zuhanysapkát teszel a hajadra és egész éjszaka úgy hagyod. reggel nagyon alaposan meg kell mosni a hajad samponnal, hogy kijöjjön a szag. tényleg hatásos, szép fényes lett tőle a hajam. :) sok szerencsét hozzá.

2013. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tojássamponnal mosok hajat, (tojás+citromlé+illólaj) bolti sampont se előtte, se utána nem használok, és az én hajam nagyon szép tőle.:) A frufrumat szoktam vasalni, és amióta ezt használom, úgy vettem észre, hogy kevésbé törik a hajam. Nekem nagyon bevált. Kb 7-8 hónapja használom.:)
2013. máj. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy plusz kérdés annak aki rendszeresen használja:

Ti szoktatok külön egy dobozba készíteni egy nagyobb adagot, hogy ne kelljen minden hajmosás előtt elkészíteni? :D


Egyébként meg minden válasz nagyon hasznos úgyhogy nagyon köszi mindenkinek! :)

2013. máj. 26. 16:47
 7/9 anonim válasza:
76%

én személy szerint aznap készítem el:)

a barátnőm sok hajlakk miatt szinte minden második nap mos hajat, s ő egy héten 2x készít. Szerintem azért biztonságosabb ha friss:), s nem állott. Ha áll egy jó pár napot, akkor annak már van egy bizonyos szagja. S nagyon ajánlom, hogy mézet is tegyél bele, hogy ne legyen tojás szagod:)

2013. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyi mézet tegyek bele? :D amúgy köszi a tanácsot! :) tegnap kipróbáltam, aminek köszönhetően ma egész nap tojás szag áradt a hajambol! XD de még egyébként semmit nem tapasztaltam.az akkor ugye nem gond ha most még nem látható semmi fejlődés?
2013. máj. 27. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 - 2 hónap múlva volt látványos változás, mert akkor vettem észre, hogy gyorsabban nő a hajam és egészségesebb!:) Amúgy nem én vagyok az aki írta, hogy mézzel jobb, de én is szoktam néha beletenni, egy evőkanálnyit.
2013. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!