Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha nincs...

Mit csináljak, ha nincs itthon hajlakk, és sose marad úgy a hajam ahogy beállítom? Mit tegyek rá, vagy mi csináljak vele, hogy úgy maradjon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor tablófotózásra készültem, és nem volt itthon hajlakk (meg hó végén voltunk, anyunak már nem volt pénze se rá) így cukros vízzel próbálkoztunk..vagyis anya tudta, én csak próbáltam. Egy kis fúvókás (jólmegasszontam xD) üvegbe kell tenni, felrázni -hogy a cukor feloldódjon- majd használhatod. csak ezek után ne próbáld ujjal kifésülni. Képtelenség. Utána nap végén moshatod is a hajad.
2013. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és úgy tuti hogy nem jön szét?:)
2013. máj. 26. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Alig bírtam kifésülni ahajam. csak hajmosás után sikertült.
2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sikerült* írni se tudok, bocsi
2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem nem jött be ez a cukros víz.. inkább veszek hajlakkot, mert ettől összeragadt a hajam, és úgy néztem ki, mint aki 3 éve nem mosott hajat, és nem fésülködött..:D
2013. máj. 27. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha azt kézzel vitted fel akkor jó hogy :d . nekem egész jól megszokott állni tőle a hajam..vagyis amikor használom... s eddig talán 2x használtam. Tablófotózáson meg most múltkor, mert tökjól állt a frufrum, és úgy is akartam hogy maradjon :3 Úgymaradt :D De ismétlem hogy nap végén hajat kellett mosnom... Nem tudtam kifésülni, plusz a fogása kellemetlen volt. De megállt a hajam tőle.
2013. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!