Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után 1 hét múlva...

Kozmetikus után 1 hét múlva visszajött az össze mitesszerem, ilyenkor mit lehet tenni? Kinek milyen arctisztító vált be?

Figyelt kérdés
Milyen arctisztító szereket ajánlanátok, amivel meg tudnám akadályozni,hogy visszajöjjenek a mitesszerek? Nem szeretnék minden héten 5000 Ft-ot kiadni kozmetikusra, viszont nagyon idegesítő,hogy az orrom tele van apró fekete pöttyökkel, eszméletlen ronda vagyok tőle. A kozmetikus valami olyasmit mondott,hogy nekem száraz bőröm van, illetve valami más szakkifejezést használt, de az volt a lényege ha jól emlékszem,hogy nekem száraz típusú bőröm van. Tudnátok olyan arctisztítót ajánlani ami száraz bőrre való és hatásos a mitesszerek ellen? Sokszor a mitesszereimből pattanások alakulnak ki, de van,hogy egyébként is kijönnek rajtam pattanások, főleg a szám körül. Sajnos a pattanások nyomai megmaradtak így a szám környékén elég csúnya a bőröm és a pattanások meg folyamatosan jönnek, de valahogy mindig csak ezen a területen. Erre is kellene valami megoldás, akár drágább termékek(pl Vichy) is szóba jöhet, ha tényleg hatásos. Dm-ben kapható szinte összes terméket kipróbáltam már, egyik sem ért semmit.
2013. máj. 26. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Az orrod mindig is miteszeres lesz,sok a faggyú.Ide használj csak szárító készítményeket.PL.ecsetelőt,de itt mindenkinek van.Orrkörnyék tisztító tapaszt is lehet.
2013. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!