Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont/balzsamot...

Milyen sampont/balzsamot vegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Amikor megmosom a hajamakkor 1-2 napig ilyen rossz az állaga, száraz meg minden, erre kéne nekem valami jó sampon.A syoss termékek jók erre?A többi lánynak a suliba olyan szép selymes meg fényes amikor megmossa másnap. Köszi.

2013. máj. 27. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt sajnos ki kell kísérletezni

nem mindenkinek egyforma a haja,nekem pl a syosstól nagyon lelapult és mindegy volt neki hogy mit csinálok így is maradt,viszont a fekete gliss kur csodát tett a hajammal,a nővéremnek pedig száraz lett tőle,az új tápláló olajastól gyönyörű a haja,nekem pedig attól száraz

szóval attól hogy valakinek szép tőle a haja másnak nem biztos hogy az lesz

meg kipróbálhatod az otthon elkészíthető hajpakolásokat is

2013. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az olajos Balea vált be, de más márkának is van ilyen argénolajos samponja, balzsamja, az is jó. Schauma meg talán Gliss Kur. Vagy van hajolajos spray is, én azt fújtam mindig a hajamra mikor száraz volt. Ez mehet száraz hajra is, nem csak hajmosás után. [link]
2013. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elseve tükörfény sampon-balzsam vált be legjobban :)
2013. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!