Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésnél, ha csak a...

Hajfestésnél, ha csak a lenőtt részt szeretném lefesteni, muszáj egy egész üveg hajfestéket felhasználnom?

Figyelt kérdés
Szőkített a hajam, sokáig szőkítő spray-t használtam, de ezt tudtommal mindenhol kivonták a forgalomból, nem találtam sehol. Ezt könnyű volt alkalmazni, mert a lenőtt részre csak mindig spricceltem egy kicsit, és máris az is szőke lett. De mivel ezt már nem tudom használni, kénytelen voltam rendes hajfestéket venni (ilyen tartós habállagút), csakhogy ennek a használatához fel kell használni az egész adagot, ami az teljes haj lefestésére szolgál. Szóval ahhoz ez a hajfesték túl drága, hogy minden 2. héten fölhasználjak egy egész adagot,hogy a kis egycentis lenőtt szakaszt lefessem... Mit tudtok ajánlani, mit tegyek?

2013. máj. 28. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, elég kb a fele. Én is így csinálom, csak a sötétbarnával :D
2013. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor a következő festésnél használjam fel a másik felét? (csakmert ez olyan, hogy csak az egész adagot egyszerre lehet összekeverni, ész azt írják a használati utasításban, hogy nem lehet összekeverve tárolni... :/)
2013. máj. 28. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel kallost? Vagy más professzionálist? Abból 1/4-et is be lehet keverni.

Ezekkel a bolti habállagú vackokkal az a baj, ha bekeverted akkor fel is kell használnod. Az már úgy nem áll el.

Én azt tudom neked ajánlani, hogy menj be egy fodrász kellékesbe vegyél profi festéket, ehhez kell venned oxit is, de garantálom, hogy még így is olcsóbb lesz, mint bármelyik bolti, és azt már keverheted magadnak.

2013. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden dm-ben van balea szőkítő spray 600 ft,én is szeretem ki lehet vele tolni a festést.

De tényleg nem értelek,minek veszel habállagút ha nem neked találták ki?

Fodrászkelékes tele van normális minőségű hajfestékkel, az 500 ft-ostól a 4 ezer ft-osig minden árkategóriában.

És tubusos tehát elég a felét kikeverned oxival.

2013. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat :) Igazából még elég tapasztalatlan hajfestő vagyok, ezért bénázom ennyit :D Amúgy a dm-ben mikor láttál utoljára szőkítő sprayt? o.O Én már rég nem találkoztam vele...
2013. máj. 28. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden alkalommal látok,4 napja vettem pl.
2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!