Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpásodás elleni sampont...

Korpásodás elleni sampont tudtok, ami tényleg beválik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A head & shoulders lila színű samponja direkt korpásodásra van, nekem be is vált, de a narancssárga színű még jobb. Korpásodásra és töredezésre is jó! És az illata is sokkal jobb. Most ezt használom,és a hajam tényleg jobb lett. Nem korpásodik,és a vége is szebb lett. Én a narancssárgát ajánlom,de ha csak a korpásodásra kell, akkor a lila is jó! Sok sikert a szép hajért! :)
2013. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alverde korpásodás elleni sampon (kék kupakos)
2013. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2013. máj. 29. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nizoral
2013. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a head and shoulders nem vált be, 2. flakon után már ugyanúgy viszketett a fejem, hozzászokott, vagy nem tudom. Most nivea sampont használok, korpásodás ellen, szép fényessé teszi a hajam, és nem szokik hozzá annyira a fejbőröm.

De ami valójában rendbe tette a fejbőrömet, az a ricinusolaj. Azzal már leálltam, mert hullott a hajam tőle, de a fejem nem viszketett, és nem korpásodott. Jelenleg kókuszolajat használok, ezt is bele szoktam masszírozni a fejbőrömbe is, ugyanúgy nagyon hatásos, nem korpásodom tőle. Ha nagyon alaposan lemosod ezeket az olajakat, akkor zsírosítani sem fogják a hajadat. Nekem csak jó tapasztalatom van velük eddig, főleg a kókuszolajjal.

Remélem segítettem :)

2013. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!