Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium árt a tetoválásnak?

A szolárium árt a tetoválásnak?

Figyelt kérdés
Vagy van rá valami krém? Esetleg le kell fedni a szoliban? (egyszer mintha olvastam volna valahol, hogy van külön krém a tetkóra ami védi a sugaraktól /nap, szoli/ de tényleg szükség van rá?)

2013. máj. 30. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, friss-e a tetoválás, és ha igen, akkor mennyire friss? mindenesetre nem ártana lekenni magasfaktorszámú krémmel, nehogy halványuljon
2013. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:

Naná hogy árt, ahogy a napozás is, főleg az első évben, az uv ugyanis jelentősen fakítja, koptatja a színeket. Eleinte takard is le, aztán mindig magas faktorszámú naptejjel védd.


Egy tetováló

2013. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész hátam tetoválva van miután be lett fejezve, szépen be gyógyult utána olyan 6 hónap múlva mentem rendszeresen szoláriumba. Semmi baja nem lett, 2 év után is ugyan olyan mintha 1 hónapos tetoválás lenne. Én nem kentem semmivel. Hetente 2X járok szoliba 15 percre.
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már több mint két éves. És sok percre meg gyakran úgyse megyek, fehér bőrű vagyok. Akkor kerítek rá valami védő krémet. Köszönöm.
2013. máj. 30. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
van direkt szolizás előtt kell bekenni és védi a tetoválásodat olyan mint a szolikrém csak ezt a tetkódra kell csak kenni.
2013. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nevét nem tudod esetleg? :)
2013. máj. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!