Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az lehet, hogy nálam olyan...

Az lehet, hogy nálam olyan mellékhatást vált ki a DM-ben kapható kovaföld kapszula, amitől pattanásos lesz az arcom?

Figyelt kérdés

értelmes válaszokat.

köszönöm!:)


2013. máj. 30. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
minden lehet
2013. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Én például semmilyen multivitamint vagy hajerősítő, körömerősítő vitamint nem tudok szedni amiben B1, B6 vagy B12 vitaminokat tartalmaz, mert iszonyatosan tele leszek pattanással. Sőt ha sárgarépát, vagy sütőtököt fogyasztok nagyobb mennyiségben akkor is. Én a báno féle kálcium-kovaföld kapszulát szedtem, de sajnos attól is jelentkeztek a pattanások. És sajnos biztos, hogy ezektől volt mert többször is teszteltem magamon.
2013. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ooo:( nagyon köszönöm! hát akkor azthiszem, befejezem a szedését:/
2013. máj. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!