Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerekded arcom van, szerintem...

Kerekded arcom van, szerintem nagyon nagy a fejem, de ez sokak szerint csak azért van mert mindig össze van fogva a hajam. Milyen haj illene hozzám?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy felnyíratom az egyik oldalát és vasalni fogom és kb olyan félhosszúra levágatom.

Most hátközépig ér és nagyon göndör..ezt is szeretem, de már egy kicsit meguntam...extrémebbre vágyom. Szerintetek mi állna jól?


2013. jún. 1. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A felnyírás pont kiemelné csak hogy kerek meg nagy a fejed,hagyd meg a hosszát és vasald ki (a göndör haj csak még jobban szélesíti a fejet) vágass oldal frufrut és jól tépesd meg a hajad.
2013. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felnyíratás még rontana a helyzeten csak, ahogy a rövidebb haj is. Olyan frizura a legjobb ami oldalt takarja az arcod kicsit és hosszú.

Göndör hajból ilyesmik: [link]

[link]

[link]

Extrém meg lehetne a színe mondjuk..

2013. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!