Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajra Garnier...

Sötétbarna hajra Garnier Color Naturals 4.3 aranyszőke hajfestéket?

Figyelt kérdés

Anyukám haját kellene befestenem. Sötétbarna haja van, olyan, mint pl. Keira Knightley-nek, vagy Eva Longorianak, stb.

A cél nem a szín megváltoztatása, hanem az ősz hajszálak befedése. Most először festenénk itthon a haját, eddig fodrász csinálta. Anyukám a 4.3 (aranybarna) árnyalatot vette. Én viszont félek, nem lesz-e ezzel túl világos a végeredmény?


2013. jún. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan befestheted, egyáltalán nem lesz világos. Semmilyen nem lesz...az ősz hajat pedig főleg nem fogja befogni :(

A sötét hajszínt világosabbra semmilyen festék nem fogja be. Az ősz hajra spec festék kell.....ha megvan a blokk, cseréld be kenyérre a festék árát.

2013. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom, én azért reménykedek benne...:D De köszi a választ!
2013. jún. 3. 19:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj nem aranyszőke, hanem aranybarna, csak elírtam!
2013. jún. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!