Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hidratáló krémtől nem leszek...

Hidratáló krémtől nem leszek pattanásos? 21/F vagyok, már nincsenek pattanásaim, csak a száraz bőrömre vettem krémet, de tartok tőle hogy meg fognak jelenni pattanások, lehtséges?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
15 éves tinilány vagyok. Nekem éppen ellenkező tapasztalataim vannak,hogyha szépen használom minden este arctisztítás után az éjszakai hidratálókrémet,szépen eltűnnek a pattanásaim. Pedig nagyon zsíros bőröm van,napközbe néha át kell törölnöm egy zsebkendővel. Szerintem ne aggódj emiatt,nem leszel pattanásos tőle,sőt.
2013. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a bőrtípusodnak megfelelő termékeket használsz és nem vagy allergiás egyik összetevőre sem, akkor nem lesz probléma.
2013. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!