Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek ricinusolaj...

Lányok! Nektek ricinusolaj használata közben mennyi idő után volt észrevehető a hajnövekedés?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék azoktól,akik használták már..Másfél hete használom,de még semmi. mennyi után kezd el gyorsabban nőni?
2013. jún. 5. 18:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Mivan? Milyen olaj, És ennek mi köze az ismerkedéshez?
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Shai-Hulud ***** válasza:
22%

Hajnövekedés???

Nem hasmenés???

Te jó ég, akkor én nem jól használtam!

2013. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
hát én majdnem fél évig használtam, és semmi:/ nagy humbukk az egész! azon kívül, h gyorsabban zsírosodik tőle a haj, meg kicsit selymesebb a vége semmi hatása nincs:/
2013. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is kb 1 hónapig használtam, de nem vettem észre semmit, viszont elég macerás volt.
2013. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Én két hete használom, és bár lehet bebeszélem magamnak, de mintha már nőtt volna valamennyit. Azelőtt színezővel volt festve és látszik a hajtőnél a színváltás és azalapján úgy látom mintha már hosszabb lenne. Szerintem nem humbukk, különben miért mondaná annyi ember hogy nekik bevált és gyorsabban nő tőle a haj? Biztos mind hazudnak. Több hónapig kell rendszeresen használni, nem szabad azonnal várni a hatást, ezért adják fel annyian a fogyókúrát és testmozgást is, mert azt hiszik hogy egy hét munka után már olimpiára mehetnének és megmakacsolják magukat hogy ez nem megy, nincs változás, humbukk.

És még utóiratként, nekem nem zsírosodik tőle gyorsabban a haj, sőt mintha kevésbé lenne zsíros.

2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Semmiféle külső kence nem fog hajat növeszteni, pláne nem egy olaj ami inkább hajhullást okoz. Na meg a sok samponozásos mosás miatt inkább káros, mint hasznos.
2013. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok: nem 1 hónapig, fél évig:D

Én hajhullásra használtam, de azon se segített.

2013. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak velem van az hogy kevesebb hajam hullik és még nő is. :D Egyébként mindig is heti 2x mostam hajat, az olajat is ilyen sűrűséggel hasznáom és egyelőre működik. :)
2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A yt-os Gabinak állítólag 6 centit nőtt egy hónap alatt. Valószínű.
2013. jún. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Még egyszer le ne írja valaki, hogy "humbukk"!!


Humbug, basszus, a helyesírás-ellenőrző is aláhúzza.


De egyébként igen, egy nagy humbug az egész. Nem használ semmit, általában csak bebeszélik maguknak.

2013. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!