Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körülbelül 1- 1,5 hónap alatt...

Körülbelül 1- 1,5 hónap alatt elérhető javulás narancsbőrben?

Figyelt kérdés
Sporttal, sok vízzel és krémmel küzdök ellene. Nem olyan makacs, közepes. Gondolom eltüntetni nem lehet ennyi idő alatt, de javulhat?
2013. jún. 6. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A narancsbőrt eltűntetni nem lehet, viszont ahogy írtad javulhat, bár ennyi idő alatt aligha. Sokkal több idő szükséges hozzá. Javítani pedig ahogy írtad is sporttal heti 3-4 óra, sok folyadékkal ami nem cukros napi 1-1,5 liter és szaunával lehet valamint a hideg meleg váltózuhany is jó, mert felfrissíti a vérkeringést. A Krémekben nem igazán hiszek bár van ami használ de azok nem épp olcsó készítmények.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, az teljesen helytálló, viszont én használtam olyan krémet, ami tényleg jó volt, tripleffecttel meg babaolajjal kentem a narancsbőrt, minden edzés után és nekem 2-3 hónap alatt látványos volt az eredmény.
2013. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte teljesen eltűnt kb két hónap alatt, bár nem volt vészes és rövid idő alatt alakult ki, de amint visszatértem a sportoláshoz + feszesítő testápolót (himalaya herbals) használtam, két hónap múlva már nem látszott belőle semmi.
2013. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!