Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajam van és szeretnék...

Rövid hajam van és szeretnék egy ápolt hosszú hajat. Mit tegyek ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Vállnál kicsivel hosszabb a hajam és szeretném ha szép hosszú derékig érő legyen, de nem akarom hogy eltöredezett legyen. Nem fogom vasalni se admíg nem hosszú. ha tudtok adnátok tippeket, hogy hogyan és mivel ápoljam?
2009. okt. 8. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is várj türelmesen h nőjön. Ennek érdekében szedhetsz valami szépségvitamint pl Revalid-ot hogy gyorsabban nőjön, de váhatsz is hogy magától nőjjön meg. Tényleg ne vasald mert attól nagyon törik, ha mégis vasalod akkor használj nővédő krémet! Ezen kívűl töredezés ellen használj balzsamot, meg hetente-kéthetente valami pakolást (én DM-ben szoktam venni, de lehet házilag is sokfélét, keress rá). Hajszárítótól is hajlamos a haj töredezésre ezért én ha tehetem mindig nagyom hogy magától száradjon. Ennél többet most nem nagyon tudok :D
2009. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem fenék alá érő hajam van, tapasztalatokat tudok mondani. Ne használj hajszárítót, műanyag kefét. Csak fésűvel fésülködj, abból is inkább a ritkább ami kevésbé káros. Ha kibontva hordod, attól is tönkremehet (persze nem azt mondom, hogy sose bontsd ki, mert akkor mi értelme, de amíg növeszted így könnyebb megvédeni. Csak PUHA anyagból készült hajgumikat használj, azokat is csak lazán tedd a hajadba. Én kb heti egy-két alkalommal hordom kibontva a hajam. (Nem is annyira kényelmes.)Keféből az igazi szőrből készültek a jók, azok serkentik a vérkeringést, így segítik a haj növekedését. (Állítólag.) Hajmosáskor ne dörzsöld a hajad, csak itasd le róla a vizet a törölközővel. Én csak a fejemen samponozok, a végeket csak nagyon ritkán. A haj olyan, mint a papír, vizesen sokkal sérülékenyebb, ezért ha teheted ne fésüld vizesen (az enyém göndör, úgyhogy én szoktam, de csak óvatosan, nagy fogú fésűvel). Használj hajpakolást, hajolajat esetleg. Most ennyi jutott eszembe. Ha tudsz angolul, van egy jó oldal, ami hajnövesztőknek/mániásoknak van, nagyon jó, ajánlani tudom.

www.longhaircommunity.com

Asszem ennyi. :D

2009. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii a tanácsokat =)
2009. okt. 10. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
msn-en már megbeszéltük :)
2009. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!