Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ilyen frufru és...

Szerintetek ilyen frufru és hajszín jól állna?

Figyelt kérdés

[link]


Most így néz ki a hajam. A színe természetes.

[link]


2013. jún. 6. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora LOL már :D :D :D
2013. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A homlokodat miért nem satíroztad ki?Nem mindegy lett volna már? :D Szakadok :D
2013. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XD
2013. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szeretném, ha látnák az arcomat ennyi. meg különben sem szoktam ide felrakni magamról képet, most is csak a haj miatt volt. De ha nem tudtok normálisan válaszolni, akkor inkább ne is írjatok. Köszi!
2013. jún. 6. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most erre hogyan lehetne normális választ írni?Marhára nem mindegy hogy milyen az arcod,pont a lényeget satíroztad ki...na de mindegy legalább jót szórakoztam ezen a kérdésen,már szinte sírtam a nevetéstől :D
2013. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de a homlokom, azért látszik és ez a lényeg a frufrunál nem? meg az arc körvonala is kivehető sztem, ennyiből azért meg lehetne állapítani.
2013. jún. 6. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:

A frufru inkább azoknak kell akiknek nem áll jól a nagy homlok


Az első képen lévő csajnak jól áll,de szerintem frufru nélkül is jól nézne ki mert gyönyörű az arca.Vannak olyan nők viszont akik a nagy homlokuk miatt nem néznek ki valami jól viszont frufru-val gyönyörűek


A te esetedben viszont abszolút nem lehet semmit se tanácsolni mert nem látjuk az arcodat.Az pedig döntő tényező

2013. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A te hajad túl hosszú. :D


Amúgy nem lehet megállapítani. Szerintem festesd be, a barna az én szememben szebb. De a frufru nem tetszik...

Kéne az arcod hozzá, hogy meg tudjuk mondani.

2013. jún. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!