Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dm-nek van saját márkás...

A dm-nek van saját márkás szépségvitaminja? Ha igen, hány darabos? Mennyibe kerül? Kapszula, vagy tabletta? És pontosan mi a neve? Körömre is jó, v csak hajra?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Das Gesunde Haar Vital Komplex. Kapszula, 60 db-os. Napi 1-et kell bevenni belőle, tehát 2 hónapig elég. Akciósan 700 Ft, teljes ára 1000 Ft.


[link]


Elvileg hajra van a kapszula, de nekem nagyon erős lett tőle a körmöm is és másoknak bőrproblémára is bevált. A krémmánián rengeteg pozitív véleményt olvashatsz róla.


Ár-érték arányban ez a legjobb :)

2013. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első szinte mindent leírt róla. Én eddig sosem fogtam ki akciósan, így mindig 1000 Ft-ért vettem, de még így is bőven megéri nekem! Két hónapra 1000 Ft-ért egy olyan vitamin, ami attól függetlenül, hogy hajra van, a körmömre és a bőrömre is jó hatással van, simán megéri. :)

Egyszer össze is hasonlítottam más szépségvitamin összetevőivel kb. ugyanazokat tartalmazza ez is, töredék áron. :)

2013. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Még ma megveszem! :)

2013. jún. 7. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
én is megveszem ma :)
2013. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nektek beválik, de mialatt én szedtem hasmenésem és hányingerem volt..
2013. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!