Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történt a bőrömmel? Mit...

Mi történt a bőrömmel? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elég száraz a bőröm, így egy ideje leálltam az alapozóval és vettem egy Nivea aqua effect hidratálókrémet. Pár napja viszont nagyon sok kis pattanásszerű kiütés jött ki, viszket és ég a bőröm. Bőrradírral letisztítottam, de még rosszabb. Nem tudom, mit tegyek, segítenétek? Most akkor zsíros vagy száraz a bőröm?:( Nem értem már.
2013. jún. 7. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
most hagyd békén ne kenj rá semmit sima vizzel tisztitsd!
2013. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem bír el több kemikáliát a bőröd.

Állj le a krémekkel és kencékkel.


Nézesd meg egy bőrgyógyásszal, ő tud olyan receptre kapható krémet írni ami helyre tesz.

Meg se próbáld a drogériás cuccokat! Csak rosszabb lesz! Az ilyen kencékben sok a felesleges irritáló anyag pl. parfüm ami egy meggyengült bőrre minden csak nem tápláló!


Esetleg még annyit tehetsz (bár ezt tényleg csak zárójelesen jegyzem meg), hogy szedsz "szépségvitamint".

Pl. [link]

Igaz, hogy ez hajra van, de a bőrt is rendbe szokta tenni.

És krémet csak, amit a bőrgyógyász ír!!!!!

2013. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem használok sok sminket, egy kevés alapozót használtam régebben, de még azt is abbahagytam, tehát nem értem, mi van. Száraz volt, így valamit kellett vele tennem, vettem rá krémet. Most meg ez se jó, de akkor meg száraz és hámlik..nem értem.
2013. jún. 7. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a tabi jónak tűnik, amit linkeltél utolsó, köszi szépen, majd kipróbálom.
2013. jún. 7. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!