Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hülye formája van a...

Nagyon hülye formája van a hajvonalamnak, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
idióta kis rövid göndörödő hajszálak vannak a homlokomon amik soha nem nőnek meg,ott vannak gyerekkorom óta. Múltkor levágtam őket aztán kinőtt és még hülyébb lett. Csipesszel szedegetni macerás,a gyantacsiktól meg csak ragad az egész homlokom. Ezen kivül a szemöldököm is elég vastag lenne eredetileg,naponta szedem hogy nézzek ki úgy mint Madam Xotic vagy Kiszel Tünde,ráádásul sötétebb mint a hajam (a hajam geszetenyebarna a szemöldököm majdnem fekete) de ez miatt nem fogom feketére festeni a hajamat mert minden második plázapic.sa fekete és nem akarok rájuk hasonlitani. Inkább a szemöldökömet világositom. A homlokomat epiláló krémmel szokom szőrteleniteni,és a bajszomat is mert a veet gyanta csikok semmit nem segitettek. Persze rávan irva a szőrtelenitő krémre hogy ne használjuk arcra,és nagyon piros is utána az arcom és sokszor ki is pattogok tőle. De inkább leszek pattanásos mint szőrös. Nem tudom mit csinalják a hajvonalammal,a pajeszomat tegnap kitépkedtem csipesszel,de a hajvonalammal nemtudok mit kezdeni..nem akarom kopaszra se szedni a mickey egeremet,a végén még úgy fogok kinézni mint Bartos Cs. István a hajtetkójával....valami ötlet hogy mit csináljak a hülye hajammal?

2013. jún. 8. 20:51
 1/2 anonim válasza:

nekem is vannak kis hajszalak es nagyon irrital foleg ha tesin ossze kell kotnom a hajam :|

amugy meg besirtam amilyen stilusba leirtad :"D

2013. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szokd meg. Én 26 éves vagyok és már elfogadtam, hogy akármit is csinálok olyan, mintha antennák állnának ki a fejemből. :D A fodrászommal jókat szoktunk röhögni rajta mikor akárhogy próbálja lelapítani mégis égnek áll. Szerintem ott ne szőrteleníts meg tépkedd mert megbosszulja magát. Százszor jobbak a kis radarok mint a kopasz foltok.

Ja és a párom is imádja őket úgyhogy én már nem törődöm vele. :D

2013. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!