Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudok venni/rendelni...

Honnan tudok venni/rendelni natúr sampont? De valami professzionális terméket. Kb mindenre allergiás vagyok. Már egy pár bio boltban vásároltam, de nem találtam meg még a terméket.

Figyelt kérdés

#sampon #natúr hajápolás
2013. jún. 12. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire vagy allergiás, de ha alapvetően növényekre is, akkor semmiképp nem ajánlanék szappanokat, stb, könnyen csak rontasz a helyzeten. Inkább használj mosakodókrémet, ápolásnak pedig olívaolajat, hatásos, és nem allergizál. :)Esetleg nézelődj az antalvali oldalon, ott vannak ilyen jellegű termékekről vélemények.
2013. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. még keresgélek. az antalvali oldalt nem szeretem, jó termékekről is elég negatívan ír ami szerintem nem korrekt
2013. jún. 13. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak meg akartam köszönni annak a felhasználónak a segítségét aki a fuente sampont ajánlotta (akinek az üzenetét innen valami oknál fogva törölték). Már ki is próbáltam a terméket és nagyon jó. mégegyszer köszönöm!
2013. jún. 19. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!