Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Avon termékek se nem jó...

Az Avon termékek se nem jó minőségűek, se nem egészségesek. Mégis miért veszi sok ember?

Figyelt kérdés

Az összes Avon parfüm béna, olyan amit WC-ben tudok elképzelni illatosítóként. Nem is tartósak. A körömlakkok nem jók, a krémek samponok és tusfürdők teli vannak színezék-és illatanyagokkal, kőolajszármazékokkal, de ha mindez nem is érdekelne, akkor is gyanús, hogy mindegyik vagy 20 összetevőből van,amire őszintén nem értem mi szükség. Szinte mind káros anyag, szárítják a bőrt stb.


Az ára mindnek jó, nem tagadom, meg úgy általában színes minden, trendi és megtalálod,amit keresel, egy buli erejéig talán rajtad is maradnak a dolgok, de őszintén nem tudok más pozitív dolgok felhozni mellettük.

Az újság csapnivaló, előnytelen képek, béna modellek. Egyedül a virágkompozíciók szoktak tetszeni benne.


2013. jún. 12. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez épp olyan, hogy én utálom a mákos tésztát, nem is egészséges, akkor mások miért eszik?

Attól, hogy te nem szeretsz valamit, nem biztos, hogy másoknak sem válik be. Én sem vagyok oda az avonos termékekért, de van 1-2 parfüm amit szeretek tőlük, meg a hajvégápolók, nagyjából ennyi. Attól még nem zavar, hogy mások szeretik. Nekem szinte lemarta a hajam az avonos sampon, de sokan imádják, akkor használják, nem izgat.

Az meg hogy mi káros meg mi nem, más tészta. Manapság mindenre rámondják, hogy káros, nem csak az avonos termékek, de a drogériásak is ugyanúgy tartalmazzák ezeket az anyagokat. Én konkrétan nem kerülöm kifejezetten egyiket sem, persze próbálok olyan termékeket venni, amikben kevesebb a káros anyag, de ha bevált valami nem fogom emiatt lecserélni. Amennyi rákkeltő meg egyéb rossz dolgot megeszünk tartósítószer, emulgeálószer, stb. formájában, amellett szerintem nincs nagy jelentősége, hogy mondjuk mi van a hajbalzsamban.

2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem bevált pár Avon termék. :D

Amúgy meg olcsó.

2013. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert jó a marketingje!
2013. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog,hogy kinek mi jön be,én kozmetikus vagyok,de találkoztam már rosszabb kozmetikai termékekkel is.Olyannal amire esküsznek.Ha neked nem tetszik,nem kell semmit venni belőle,hisz nem kötelező,de másnak nem mondhatod meg.
2013. jún. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért veszik meg az emberek, mert ez kicsit különlegesebb, mint a Tescoban vagy a Rossmannban venni egy sampont.

Pszichológia és marketing.

Többnek érzik magukat az által, hogy ők egy katalógusból rendelnek, és ún. tanácsadónőjük van, és a terméket odaviszik nekik, nem nekik kell érte elmenni a boltba. Tehát kiszolgálják őket, a vásárlókat.

Míg a boltban a polcról levenni ennél prolibb dolog.

Ezt nem fogalmazzák meg, csak tudat alatti.


Én sem veszem már ezeket, pontosan a kőolajszármazékok miatt. De a drogériás cuccokat sem. Vagyis nem a népszerű termékeket, hanem a natúr kozmetikumokat veszem. Meg bioboltban vásárolok.



Mióta nem Lorealt meg Avont használok, látványosan szebb a bőröm. Iszapos pakolást meg sószappant meg shea vajat használok, és alig van pattanásom.

A zsíros, pattanásos bőrre kifejlesztett csodakencéktől meg gusztustalan volt a bőröm. Az, ami kifejezetten az én bőrömre való lenne, minden eyetben csak rontott az állapotomon. Évekig nem is értettem. De ma már nem használok mérgeket.

2013. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is úgy élek, ahogy az utolsó mondja. Bár arra is gondoltam, hogy olyanok veszik, akik semmire nem allergiások, nem érzékeny a bőrük, stb. Én rögtön megérzem bármin, hogy jó vagy rossz minőségű, mert jelzi a szervezetem, viszket, piros stb.
2013. jún. 13. 10:53
 7/20 anonim ***** válasza:
A bioboltokba sokan el sem jutnak, mert nincs mindenhol. Ráadásul minden, ami úgymond egészséges, jóval drágább a többi, már megszokott dolognál. A legtöbb embernek erre nincs pénze.
2013. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem sok Avon termék tetszik.


Parfümöt alapból nem rendelnék katalógusból, csak ha már használtam előtte, és bevált.

Krémet, sampont, tusfürdőt, sminket nem rendelek innen.


A körömlakkok viszont nagyon jók. Nekem annyi van, mint a szemét, és mindegyik szép, tartós.


Rúzst vagy szájfényt szoktam még rendelni, ezek is szépek. És arcradírt meg PlanetSpa-s pakolásokat. Nekem ezek nagyon bejönnek. Akkor is venném őket, ha holnaptól árulnák a Tesco-ban. Sőt, még jobb is lenne, mert magamtól beszerezhetném, nem kéne várni a szállításra.

2013. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenki azt vesz,amit akar és,amit megengedhet magának. Tudom, hogy most nagyon trendi natúr meg bio dolgokat vásárolni, de sajnos nem mindenki teheti meg és akkor inkább veszi az Avon vagy Balea 300 forintos tusfürdőit. Egyébként ugyanúgy, mint minden márkának, az Avonnak is vannak jobban és rosszabbul sikerült darabjai is. Én pl mindennél jobban szeretem a körömlakkjait, igaz, hogy azok nem éppen a legolcsóbbak, de 1 hét után azért mosom le őket, mert már meglátszik a lenövés, úgyhogy én semmiképpen nem mondanám rájuk, hogy nem jók. De ezen nem fogunk összeveszni, én elfogadom, hogy te nem veszed ezeket a termékeket, de cserébe te is fogadd el, hogy más meg igen.
2013. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Akkor most írok néhány szót az utolsó hozzászólóknak. Én írtam a natúr dolgokról is.


Nem vagyok jó anyagi helyzetben, sőt egyre rosszabb. :(

Ésnagyon sokáig én is ezt gondoltam és mondtam is, hogy nincs pénzem az ilyenekre.

Nem igaz, hogy biobolt nincs mindenhol, csak nem tudtok/tudunk róla!

Én néhány hónappal ezelőtt egyet sem tudtam volna mondani. Mert ezek nem a plázákban meg a sétálóutcákon vannak, mivel nem trendi boltok. Én falun lakom, ahol még orvos vagy templom sincs, de bejövök a városba dolgozni. Aki azt írta, hogy nincs biobolt, az tegye meg, hogy beírja google-ba a települése nevét, és a biobolt kulcsszót. Meg fog lepődni.


És most az árakról. Remélem segítek Nektek!

NEM DRÁGÁBB!!!!!!!!! Sőt!!!!


Volt egy Loreál arckrémem, az tette tönkre a bőröm. Elajándékoztam. Ez 2-3000 ft lehetett, vagy akcióban talán 1500.

Most ehelyett shea vaj a hidratáló krémem, ami kb. 900 ft.

Vettem egy Rejuvenál nevű iszapos pakolást, ami sok-sok nő pakolását helyettesítheti, hát lepődjetek meg, kb. 500 ft volt, míg az avonban egy hasonló maszk 2x ennyi.

Vettem egy sószappant 700 ft-ért, ami igaz drágább mint a többi, de 5 hónapra elég kb.


A drogériákban vannak emúgy natúr szappanok 3-400 ft-ért, csak szét kell nézni, és nem megszokásból a Babát meg a Niveát levenni a polcról. Ja, hogy ezek akciósak?

Megfigyeltem, hogy a natúr termékeket nem nagyon akciózzák. De tényeg ott vannak 300 ft-ért a polcon, csak azt hisszük, h gagyi, mert nem reklámozzák a tv-ben a meg a női magazinokban! És ezért elmegyünk mellettük.


És akkor a lényeg: a dm-nek meg a Rossmannak is van saját márkás natúrkozmetikuma! Ezekl az Alterra és Alverde termékek!!!!

Én mindig azt hittem, h gagyik, és le se vettem a polcról. Mert nincs marketingjük!

Viszont tiszta termékek, kőolaj és parabén-mentesek!!!!


Ez csak azt fogja érdekelni, akinek hozzám hasonlóan problémás a bőre.


Egyébként kérem a kritikusokat, keressenek rá ezekre a termékekre pl. a krémmánián, és meg fognak lepődni!


Ugye, hogy nem drágábbak??????????????????



Ugye, hogy csak kicfsit utána kell nézni, és kiderül, hogy még olcsóbban is ki lehet jönni egészségesebben, mint egy niveával!


Akit érdekel: a Nivea az egyik legrosszabb mind közül, rendre borzalmas eredményeket ér el teszteken, már nem kenném magamra semmi pénzért. Ha érdekel vkit, keresek linkeket.


Nagyon siettem, bocsi az elgépelésekért.

2013. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!