Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire megbízhatók a kimosha...

Mennyire megbízhatók a kimosható hajszinezők?

Figyelt kérdés
CPznék és tök olyan a frizurám mint a karinak, csak neki a tövénél rózsaszín. ilyen kimoshatós cuccal meg lehetne oldani a dolgot, vagy akasszak le valahonan egy parókát?
2013. jún. 13. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged is van. Vehetsz fújós, spray-s hajszínezőt, ezekből sok szín van, olcsóak, és biztosra ki is jönnek a hajadból. Az eredmény viszont nem túlságosan szép, általában nagyon látszik, hogy fújva van. Ha sikerül is úgy, hogy ne látszódjon, borzasztóan ragadni fog és meg is fogja a bőröd ill. a ruha anyagát, ahol hozzáér.


Vannak kimosható hajszínezők, amik általában ha jól emlékszem 5-8 mosásosak. Ezek jól fognak, jól is néznek ki, és ki is jönnek a hajadból az említett mosások után. Itt jön viszont a de: ha rózsaszínt szeretnél, az csak és kizárólag a kiszőkített hajon mutat szépen. Volt már rózsaszín hajam, a saját, világosbarna hajamon lila lett. Csak azután lett szép rózsaszín az eredmény, hogy előtte kiszőkítettem a hajamat.


Ebay-en már egész olcsón találsz parókákat; ezekkel annyit nyersz, hogy elég élethűek, még akkor is, ha a leggagyibb szintetikusat választod (egy kis trükközéssel szerintem azokat is széppé lehet tenni), ráadásul megmaradnak, így továbbadhatod és visszanyerheted az ára egy részét, vagy később is felveheted, ha mégegyszer szeretnéd viselni ezt a cosplayt.


Még egy megoldásról tudok, ami sötét hajon is jól mutat és biztosra kimosható: a hajszínező kréta. Ezt én nem próbáltam, így nem tudok róla véleményt mondani, mindesetre, ahogy elnézegettem az internetes véleményeket, elég olcsón meg lehet venni és a legtöbb embernek bevált.


Remélem, tudtam segíteni. :)


Egy ex-cosplayer

2013. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :DD Akkor paróka lesz a dologból, csak találjak jót :DD
2013. jún. 14. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!