Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lubexyl szuszpenzió helyett...

Lubexyl szuszpenzió helyett van/lesz hasonló, vagy ugyanolyan hatású készítmény? Esetleg tudtok ajánlani hasonló hatóanyaggal rendelkezőt?

Figyelt kérdés

Aknés bőrrel szenvedek már évek óta(elég durva). A bőrgyógyászom korábban ezt a "lemosót" ajánlotta. Nagyon megszerettem, mert láthatóan szebb lett tőle valamennyire a bőröm. De most, hogy elfogyott, mindenhol hiány van, és amikor visszamentem a dokihoz, mondta, hogy kivonták.

Helyette ajánlotta a Babé STOP AKN Mélytisztító gélt, mondva, hogy ugyan az. Utánakérdeztem, nem sok jót hallottam a válaszok alapján róla. Volt valaki, akinek bevált, esetleg vélemények?

Nagyon szépen megköszönöm előre is a válaszokat! Tapasztalatitokat is szívesen elolvasnám, ha van időtök, kérlek, írjátok le.

Válaszadókat zölddel jutalmazom!

Egy kétségbeesett tinédzser



#pattanás #lemosó #acne #Babé #akne #benzoyl peroxide #Babé STOP AKN #percterápia #benzoyl-peroxid
2013. jún. 14. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
enis eddig lubexylt használtam és nagyon hatott. ugyanolyat keresek.Nem tudom miert vonták ki pedig nagyon jo volt...
2013. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akneroxid, aknefug. Gyógyszertárban lehet őket kapni.Ezek benzol- peroxidot tartalmaznak, ami egy hatásos, de nagyon szárító- irritáló anyag. ( ez a hatás krémeknél erősebb, mert.több ideig van a bőrön. Van 3, 5, 10%os verzió szerintem az 5ös lenne jó, mert a lubexylben 4% volt.
2013. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!