Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen egyszerű hajat ajánlaná...

Milyen egyszerű hajat ajánlanátok ballagásra?

Figyelt kérdés
pénteken megyünk kereszttesóm ballagására, nyolcadikból ballag. valami egyszerű hajat szeretnék, , ami kicsit fel is van fogva, nehogy megsüljek a nagy melegben. Kicsit pufi, kerek arcom van. köszönöm a válaszokat előre is :)
2013. jún. 14. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nullásat!
2013. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen felesleges általános iskolai ballagásra hajat csináltatni vendégként...
2013. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konty, abban nem fő meg a hajad.
2013. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami egyszerű, lazább konty esetleg?

Így fel is lenne fogva a hajad, és nem melegíteni. Nagyon sok egyszerű, mutatós konty van.


[link] Nekem ez nagyon tetszik, azzal a kis fonással szerintem tök jól fel lehet dobni.

Vagy választhatsz sima balerinakontyot, amit egy szép hajpánttal, csattal fel lehet dobni. :)

2013. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem csináltatom fodrásszal, én itthon magamnak készítem el. az utolsó két választ köszönöm! :)
2013. jún. 14. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó de kár, hogy csak most találtam meg ezt a videót! https://www.youtube.com/watch?v=sOGzMIJguy8 Egyszerű, mutatós, félig feltűzött.

Végül milyen hajat készítettél? :)

2013. jún. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jövőhét pénteken megyünk, de szerintem olyat fogok, hogy alulról befonom parkettába és felül felkontyolom. de ez a videó is nagyon jó, ezt majd buliba megcsinálom. köszönöm szépen :)
2013. jún. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!