Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi legyen a pattanások kezelés...

Mi legyen a pattanások kezelésében a következő lépés?

Figyelt kérdés
tehát kb 6-7 hónapja szedem a sotret gyógyszert, amivel már elértem, hogy újabb pattanások jönnek ki. viszont sajnos a régieknek eléggé megmaradt a helye, úgy értem ilyen pirosas folt van ott, és ezek már elég régen megvannak. tudom hogy vannak kifejezettem erre való hámlasztások stb... de ezeket a sotret miatt nem lehet alkalmazni egy darabig, mivel érzékenyebb a bőr. sőt még a szedés befejezése után sem pár hónapig. tehát a kérdésem egyik része az lenne, hogy mit tudok ezekkel csinálni, hogy legalább halványodjanak? a másik kérdésem az lenne, hogy maradt pár mitteszer, azt nem tűntette el a gyógyszer, tényleg nem sok (3-4db) ezeket óvatosan kinyomjam (persze kiáztatom, gőzölöm stb...)? mert így nem túl szépek, csak félek hogy heges lesz az érzékenyebb bőr miatt, vagy begyullad, mert így már jártam.

2013. jún. 14. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kezdtél el gyógyszert szedni? Kozmetikus küldött bőrgyógyászhoz?
2013. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elírtam a szöveg elejét, szóval újabb pattanások NEM jönnek ki.
2013. jún. 15. 10:45
 3/3 Nature Sandra válasza:

PIHENTESD! Ez a legfontosabb! Nagyon óvatosan ki lehet nyomni, de tényleg óvatosan mert baromi érzékeny ilyenkor a bőr, te is tudod. Én alapozót használok, hogy ne látszódjon a pirosság, és a hegek.

Fényvédő krém, pl. Eucerin [link]

Ebből van éjszakai krém is.

Hidratáláson van a hangsúly! Személy szerint clarins alapozót használok, de van la- roche posay is. "Nem miteszerképző" feliratot kell keresni az alapozón.


És a kezelés után 4-5 hónap múlva pedig a dermabrázió lesz a megfelelő.

Én 9 hónapig szedtem 20 mg-ot. Csodaszer. 1 hete lett vége a kúrának, védem a naptól, hidratálom, és gyönyörködöm benne!

2013. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!