Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrodermabráziós, avagy...

Mikrodermabráziós, avagy csiszoló szőrtelenítővel volt már dolga valakinek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Heló!

A lábamon, és egyéb részeimen nagyon gyorsan és vastagon nő a szőr, a borotva nem sokat ér, az epilátor fáj, a hideggyantát meg nem tudom használni(hiába dörzsölöm, vagy melegítem, nem olvad fel rendesen, az egész az egyik oldalon marad :/), ezért megörültem, mikor megláttam ennek z új módszernek a hirdetését, de aggódom, hogy aligha különbözik a borotvától, és a mikrodermabrázióról azt olvastam, hogy nyáron nem is lehet, mert nagyon elgyengíti a bőrt az UV sugarakkkal szemben.

(ennek a megvásárlásán gondolkozom: [link] )


2013. jún. 15. 03:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Lényegében semmit se használ, felesleges pénzkidobás. A mikrodermabrázió nem erre való. Vegyél egy gyantamelegítőt és patront, a veet-nél volt készletben 4-5000 Ft-ért, amibe 3-400 Ft egy patron, azzal meg tudod majd csinálni.
2013. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!