Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajszínezőt mivel...

Sötétbarna hajszínezőt mivel lehet hígítani hogy világosabb legyen?

Figyelt kérdés

Venita Henna Color-ról van szó, egyszerű tubusos krém, csak fel kell kenni a hajra.

Pár hónapja aranyszőke vagyok, így nem tudom használni, de egy világosabb barnára szívesen beszínezném, mert pár nap alatt úgyis kikopik. Szóval ha vizet keverek hozzá, foltos lesz? Nincs belőle másik szín, és rendelni sem tudok.


2013. jún. 15. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ha vizet keversz hozzá azzal azt éred el, hogy hígabb lesz és nem fogja be rendesen. egyszerűbb, ha veszel olyan festéket, amilyenre szeretnéd
2013. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül akarok hajat festeni, mert pihentetem, de itt áll hónapok óta, és nem tudom elhasználni (nem, nincs ismerős akinek odaadhatnám), kidobni meg nem akarom.
2013. jún. 15. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy ha szereted a mostani hajszíned, ne fesd be ezzel, akkor se ha valaki tud mondani világosító technikát (de szerintem csak az működne ha világosabb színezővel kevernéd), ezek az elvileg pár hajmosásos színezők is tudnak nagy meglepetéseket okozni (pl. festett hajon lehet, hogy másképp viselkedik).
2013. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!