Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A koreaiak tényleg minden nap...

A koreaiak tényleg minden nap megmossák a hajukat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egy általánosítás
2013. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan barátnőm, aki minden nap mos hajat...elvileg magyar, de most már szemmel tartom, nehogy fegyverkezésbe kezdjen...>.<

Szerintem tök mindegy milyen származású , biztos mindenhol van olyan ember, aki naponta mos hajat, ebben semmi extra sincs :)

2013. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy minden ottani emberre jellemző lenne ez,

de

-arrafelé sokkal magasabb a páratartalom, nyár végén trópusokhoz hasonló hőség jellemző, sokat esik az eső is,

-és a városokban sokkal erősebb a szmog, mint Mo.-n.


-> ez jócskán hozzájárul ahhoz, hogy gyakrabban kelljen hajat mosni.


Japánban is ez a helyzet, nem csak Koreában.


Koreában (még) nem voltam, Japánban igen. Ott tényleg igénytelennek tartják, ha valaki mondjuk csak háromnaponta mos hajat, de érthető is. Egy nap után olyan volt a hajam, mint itthon kb. 3 nap után.

2013. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy a koreaiaknak sokkal tisztább arcbőrük van, és sokkal fiatalabbnak néz ki egy idősebb nő például, mint itt Magyarországon.
2013. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Ez azért elég erős általánosítás. NEM minden koreai nőnek szép/szebb a bőre és őket is utoléri az öregedés.

Igaz, nekik nem annyira a ráncok, inkább a pigmentfoltok jelentenek problémát.


Ne a sorozatok alapján vonj le következtetést!

A színészek, színészek. Ha az "utca emberét" látnád, meglepődnél.

2013. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi. :) A 3. érdekes amit mondtál, van benne logika.
2013. jún. 15. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden nap mosok hajat, és nem vagyok koreai.
2013. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok koreai, de ha nem épp nagyon rövid és emiatt problémamentes a hajam, akkor minden reggel hajat mosok, törölközővel és levegőn hagyom megszáradni. A kínai munkatársaim nagy része is hajat mos naponta, van kolléganőm, akin látom, hogy még vizes hajjal jön be, ha reggel épp kevés ideje volt teljesen megszárítani. Amiket fentebb is írtak, magas páratartalom, szmog, hőség az Dél-Kínára is igaz.
2013. jún. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!