Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Milyen módszerrel...

Segítség! Milyen módszerrel göndörítsem be a hajamat?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy nagyon nehezen maradnak meg a hullámos és a göndör fürtök a hajamban. Pedig használok hajhabot, hajlakkot ,de egyszerűen akár 10 perc alatt is kimegy a hajamból , amit fél óra vagy akár egy egész éjszaka alatt csináltam. :\

Legtöbbször este csavarom be a hajam és reggel veszem ki a csavarókat. Általában ilyen típusú csavarót használok : [link] - ez hellyel-közzel megmarad néha, de most már ez is hamar kirepül a hajamból.

Ilyen csavaróim is vannak: [link] - Ezek egyáltalán nem tartanak tovább 10 percnél vagy fél óránál..

A hajsütővassal az a problémám, hogy időigényes még megcsinálom, mert rengeteg hajam van nagyjából a hátam közepéig ér, kicsit feljebb annál és iszonyatosan dús és vastagszálú. És hamar kidobja a hajam azt is plusz el is töredezik tőle a hajvégem . Hajvasalóval pedig egyáltalán nem sikerül megcsinálnom, pedig kívülről is melegszik..

Ilyesmi göndör hajat szeretnék: [link]

Milyen módszert ajánlotok??



2013. jún. 16. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hajat csakis hajsütővassal lehet csinálni, ilyesmi vékonnyal:

[link]

De van számodra egy tanulságos cikkem:

[link]

2013. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, az én hajammal is ez a gond. :S http://www.youtube.com/user/beautyklove

Én ennek a lánynak a videóit szoktam nézni, mert neki is nagyon hosszú a haja, dús, és hajsütővas nélkül göndörít. Nagyon sok videója van erről, és eléggé érdekesek is. :) Nézz szét hátha találsz olyan módszert ami neked is beválik.

2013. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!