Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábunk borotválása közben...

A lábunk borotválása közben könnyen meg lehet vágni magunkat? Milyen borotvával vagy technikával kerülhető ez el?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sosem vágtam még meg magam,csak egyszer lekaptam véletlenül egy heget,úgyhogy ha vannak sebeid,arra vigyázz!

A legtöbb női borotva nem vágja meg könnyen a bőrt,legalábbis én ezt tapasztaltam.

2013. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte sikerült több helyen is megvágni magam, úgy néztem ki, mint egy háborús sebesült. Fájni nem fájt, mert ahhoz ezek nem elég mély vágások, csak vérzett. Amióta nem fél perc alatt akarok végezni vele, egyszer nem vágtam meg magam.
2013. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Előző, és te is spéci női borotvát használtál?


Köszi a válaszokat!

2013. jún. 16. 16:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kell nagyon rányomni a bőrre, ugye?
2013. jún. 16. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Soha nem vágtam még meg magam sehol. Olyan volt, hogy a pattanásomat "fejeztem le", na az ciki volt mert irtózatos lassan alvad meg a vérem :D de legalább nem fájt.

Minimális odafigyeléssel elkerülhető a vágás.

2013. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!