Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől a hajfestéktől nagyon...

Ettől a hajfestéktől nagyon lila leszek?

Figyelt kérdés

[link]


Rézvörösről váltanék feketére, és ez a szín nagyon megtetszett, de félek, hogy mivel most elég világos réz vagyok, nagyon lilára fogna be. Használja valaki ezt a festéket itt? Fekete az összhatás vagy inkább lila?

Köszi!



2013. jún. 16. 17:42
 1/3 anonim válasza:
olyan lesz mint a képen, de majd fakulni fog, mert gondolom a rézvörös nem az eredeti hajszíned:) ha meg igen,akkorse lilás lesz,hanem mint a képen.
2013. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném h nagyon lila lennél tőle!Nekem eredeti hajszínem sötétbarna,sokan feketének nézik!

Ilyen hajfestéket vettem: [link] és közel sem ilyen a hajam,csak villanynál illetve fénybe látszik,h más színű!

2013. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg, kihagytam, hogy nem az eredeti hajszínem a rézvörös, az eredeti középbarna. :)


Köszi a válaszokat. Úgy döntöttem, inkább kékesfeketét veszek, azt tudom, hogy jó lesz. :)

2013. jún. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!