Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a L'oreal...

Próbálta már valaki a L'oreal Préférence Ombre hajfestéket?

Figyelt kérdés

Milyen? Nem lesz narancssárga? Nagyon roncsolja a hajvéget? nyleg olyan, mint a képen? Nem lesz "olcsó" hatású?

Köszi :))



2013. jún. 17. 01:07
 1/7 Jenzy ***** válasza:
100%
15 éves vagyok, és még a sosem festett hajamon próbáltuk ki fél éve. Imádom, nagyon szép lett, egyáltalán nem roncsolta nekem, ugyanolyan gyorsan nő. A legenyhébb hatásút használtuk először, pár hónapon belül eléggé "kikopott". Ezután már a legerősebbel kentük át, így még jobban tetszik.:)
2013. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem gesztenyebarnára festett Nem tudom mit váltana ki belőle, ha rákenném. Meg utána a töveket hogy festeném mindig ha lenő ezt nem tudom.
2013. jún. 17. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ombre lényege a szép, lágy átmenet, ami nem a festéktől függ, hanem a felkenés technikájától, a fodrásztól. :) Jó anyaggal is lehet nagyon ronda hajat festeni.
2013. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem épp most lett elkészítve,és imádom! Gyönyörű szép. Bár a világos barna hajamon könnyen meglátszott,már 10 perc után a szőkítő hatása:)
2013. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma láttam éppen a reklámot. Hát ahogy ott felkenik a hajra, az éppenhogy nagyon ronda lesz...
2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egem az érdekelne a technikával kapcsolatban,hogy szerintetek az beválik,ha előbb a hajam végére kenem fel,majd kicsit feljebb is (nyilván nem a tövéig gondolom! XD)? Mert én úgy veszem észre pl a reklámból is (meg a logika is azt diktálja egyébként),hogy ez soha az életben nem lesz átmenet,hanem tök éles határ lesz. Mivel gondolom,h szőkítő van benne,az meg ugyanúgy dolgozik,hacsak időben nincs eltolás. Szóval szerintem,ha úgy csinálom,ahogy mondtam még esetleg átmenet is lehet benne :P Mert amúgy nem is kéne hozzá ilyen festék elég lenne bekenni a haj alját szőkítővel,aztán csá.
2013. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pont úgy csináltam volna, ahogy leírtad utolsó!

De végól nem próbáltam ki, mert lebeszéltek róla..és amúgy is túl sok emberen látok, már nem is tetszik annyira.

2013. aug. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!