Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ezt a kéket (1link) keverem...

Ha ezt a kéket (1link) keverem ezzel (2link) a színnel várható ilyen (3link) eredmény? Milyen tartós lenne így? Milyen arányban kell keverni h ilyen legyen a hajszín (3link)?

Figyelt kérdés

Szőke hajam van, és szeretnék teljes kék hajat, előtte volt kék csitrim, de azt színezővel csináltam, és nem volt túl tartós. Várható ezzel a KJMN-s festékkel ilyen szín elérése mint a képen?:D

1.link: www.kallos.com/kjmn-hajfestekek/kjmn-krem-hajfestek-077-t369. html

2.link: www.kallos.com/kjmn-hajfestekek/kjmn-krem-hajfestek-072-t364. html

3. link: www.wallesu.com/wp-content/uploads/2013/06/blue-hairamber-mccrackins-photos---blue-hair-----we-heart-it-yfe2sqtf. Jpg



2013. jún. 17. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el gyorsan! Ha minden áron kéken :) szeretnél kinézni, akkor ezt próbáld ki:


[link] ezen belül a MOVIE COLOR

2013. jún. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért? mi baj van a kallosal?:O
2013. jún. 18. 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudom megnézni, mire gondoltál, mert mindig a főoldalt hozza be a link...

Viszont ha extrém színt akarsz, akkor nem fogsz olyat találni, ami sokáig bírja. Amit eleve kiszőkített hajra kell tenni, az ilyen fajta.

2013. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!