Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező egységesen kopik...

A hajszínező egységesen kopik ki a hajból, vagy csúnya foltos lesz?

Figyelt kérdés
Vörösesbarna hajamra vettem Palette Color Shampoo 221-es árnyalatú hajszínező. Csúnya lenne ha kopni kezdene ?

2013. jún. 17. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemrég használtam barna hajamra a Palette Color Shampoo 113-as árnyalatú fekete hajszínezőjét. Nagyon tetszett az eredmény:) De hogy kérdésedre is válaszoljak, ahogy eddig az interneten olvasgattam, folyamatosan kopik ki, de bár.. láttam olyan kommentet is hogy fél év után se jött ki.. Szerintem használd bátran, sok sikert!:)
2013. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyöngyi24 válasza:
Én nemrég festettem be ugyanezzel a színnel és 2 árnyalattal sötétebbet kaptam mint ami a dobozon van, tehát majdnemhogy fekete lett. A kopásról annyit, hogy ha kopik foltos biztos nem lesz ha egységesen fested be, egyébként jó párszor mostam hajat azóta és semmit sem kopott..rosszabb mint egy festék
2013. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!