Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta raszta hajakat...

Milyen fajta raszta hajakat láttatok, melyikek azok, amik tetszenek?

Figyelt kérdés

Vékony? Sokszálú? Vastag? Középvastag? Lezárt végű? Seprűs végű? Lenőtt? Hosszú? Rövidebb? Vastag? Szőke? Fekete? Barna? Színes? Sok-sok mütyűrrel teli? Egyszerű?


Nem csak a rasztásokat kérdezem!

Azokat is akiknek tetszik a raszta haj, de nem csináltatnának, mert macerás, vagy a közhiedelem szerint piszkos... Melyikek tetszenek, melyikek néznek ki idiótán?


Akik csak olyanokat tudnának beírni, hogy "tetves, ronda, undorító, mocskos füves, egoista barom", meg hasonlók azok kíméljenek, lepontozom, mert nem erre vagyok kíváncsi. :)


Nekem azt hiszem az arany középút a rasztám. Közepesen hosszú, fekete, lezárt végek, és seprűs tincseim is vannak, középvastag, nem túl sok mütyűrrel.


2009. okt. 12. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

ez szép

a vastagabb már túlzás

2009. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem pont olyan tetszik mint a tied. :) de a felsoroltak közül a rövid és a sok mütyűrös nem tetszik. de amúgy ilyen nagyon raszta fan vagyok, szval nehéz olyan rasztát mutatni amire azt mondom, hogy nem tetszik.:D
2009. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Második! Miért nem szeretnél, ha fan vagy?(Mondjuk én senkinek nem szoktam ajánlani, mert fél (pontosabban 1/4) vér vagyok, és ha nem lenne amúgy torzonborz a hajam, nem is állt volna össze ilyen szépen. Ahogy ismerőseimtől hallom nekik majd mindennap horgolni kell, meg wax-szal kenegetni.)

Várok még válaszokat, bármilyen tapasztalatot, ha valaki megindokolja miért nem tetszik (természetesen gondozott rasztára gondolok) azt is szívesen veszem.

2009. okt. 13. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy tincsem van hátul,tegnap csináltam magamnak,vékony,és most jelenleg vörös-szőke hajam van.

Egyébként nekem ami a legjobban bejön,az a vékony szőke,melírozott raszta,kevés mütyürrel,attól olvadozok *.*

2013. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!