Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom véglegesen...

Hogyan tudom véglegesen eltávolítani a pattanást az arcomról?

Figyelt kérdés
Már rengeteg mindent kipróbáltam de véglegesen semmi se tüntette el. Már 19 éves vagyok és kezd már kicsit elegem lenni belőle. Igaz a sok foglalkozás vele azért nem ártott mert már kevésbé az de viszont még most se az igazi.

2013. jún. 19. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus segíthet.
2013. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nála már jártam. Az biztos, hogy hatásos. Mai napig hozzá járok. De nincs vmi más ?
2013. jún. 20. 22:11
 3/4 anonim válasza:
100%

De... életmódváltás. Ugyanis ez egy belső probléma, gyenge a májad, nem tudja megtisztítani a véred a méreganyagoktól, ezért azok a bőrödön csapódnak ki.

Ennek hátterében állhat laktóz és glutén érzékenység, amit lehet még bőrdoki sem tud megállapítani.

Próbáld meg 2-3 hétre kiiktatni a tejtermékeket az étrendedből, ha ez nem segít akkor a glutént mellőzd pár hétre. Illetve, kerül az olajban sült dolgokat, fehér rizst, fehér cukrot, fehér lisztet, kávét és egyéb szénsavas üdítőket (főleg energiaital, kóla).

Igyál rengeteg vizet és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, lehetőleg nyersen.

Nekem bevált. :)

2013. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt mindenképpen ki próbálom.
2013. jún. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!