Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit csináltok a...

Lányok, ti mit csináltok a lábatokkal? És a hónaljatokkal?

Figyelt kérdés

Mármint epilláljátok, borotváljátok, vagy gyantázzátok? Csak mert én epillálom, de egy barátnőm mondta, hogy ő borotválja, mert az epillálás fáj, egy másik barátnőm meg a lábszárát epillálja, a combját meg borotválja, ő is mert az epillálás fáj...

Hónaljamat régebben borotváltam, aztán a fent említett második bnőm mondta, hogy ő epillálni szokta.... nos kipróbáltam, és először nem is fájt, aztán másodszorra véletlenül fürdés után csináltam, amikor puha volt a bőröm, és nagyon kipirosodott, meg fájt is, úgyhogy egy köztes módszert alkalmazok: epillálom, amíg nem fáj, vagy amíg nem kezd el egy kicsit is pirososdni, szóval a nagyját epillálom, és a maradékot borotválom. Ti? (amúgy én sem érte a barátnőimet, hogy mi fáj nekik, és mi nem... de hát ez van...nem fájdalomküszöb alapján választottam őket...:D)



2013. jún. 20. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A honaljamat gyantazom, igy csak havi 1 szer kell, A labszaram sokszor gyanta, nyaron epilalom. A borotva az nem jo megoldas.
2013. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Borotva a legrosszabb. A lábam kozmetikus barátnőm gyantázza, mert nagyon érzékeny a bőröm és fáj, de ő nagyon gyors, így hamar túlleszek rajta és az eredmény is tetszetős. A hónaljam epilálom, érdekes ez nem fáj és pikk pakk kész.
2013. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár nem a legjobb megoldás, de borotválom a lábamat, mert a gyanta ott fáj a legjobban, mondhatni számomra kibírhatatlan. A hónaljamat gyantázom, szinte alig fáj, pedig az sokkal érzékenyebb terület, mint a láb.
2013. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Borotválom, nekem megér 2-3 naponta 5 percet, hogy ne fájjon. :D
2013. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 naponta borotválom, nincs ezzel semmi gond, legalább nem kell megvárni, hogy kinőjön a szőr mint a többi módszernél, így mindig sima a lábam. Na meg sokkal hamarabb megvan, zuhany közbe szoktam.
2013. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A lábamat nyáron epilálom, amikor nem mutogatom a lábszáram minden nap, akkor megvárom, hogy kinőjön annyira, hogy gyantázni lehessen.

Hónaljamat borotválom, nincs meg hozzá a fájdalomküszöböm, hogy más csináljak vele.

Bikinivonalat tervezek msot gyantáztatni nyárra, de még gyűjtöm hozzá a lelki erőt :)

2013. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lábamat borotválom, mert epilálástól sose lesz sima és szőrbenövésem lesz. A hónaljamat viszont epilálni szoktam, mert így sokkal később nő vissza, és nekem abszolút kibírható, pláne, ha nem hagyod teljesen visszanőni:D
2013. jún. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lábamat és a hónaljamat is epilálom. Nekem ez a legmegfelelőbb.
2013. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a gyantázást ajánlom. Az epilálás nekem nem jött be. De semmi kép se borotváld, mert csak még jobban megerősödik. Folyamatos gyantával egy idő után elkezd kopni. De mindenki máshogy gondolja.
2013. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Èn a làbamat gyantàztatom a hònaljam borotválom bár lehet azt is gyantàval kéne mert nagyon erősödik
2013. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!