Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csipomnel meg a combomnal...

A csipomnel meg a combomnal az a terhessegi csikok vannak?

Figyelt kérdés

Szoval az amit hizastol, novestol meg terhessegtol johetnek elo, mar megvannak kb miota 12-13 eves vagyok, de szepen elhalvanyult, elegge feher borom van es meg eletemben nem volt meg egy picit sem barna a szinem tehat ,, a feher csikok nem nagyon latszodtak a feher boromon. De most jarok szoliba es vegre van egy kis szinem. Es a feher csikok szinte kiviritanak. De olvastam , hogy sok ember tesz fel hasonlo kerdeseket es sokan irjak , hogy menjenek el szoliba es az elhalvanyitja a csikokat, de nekem pont az ellenkezojet csinalja. Ez mitol lehet?

Plusz ha mar ugy is "itt vagyok" akkor megkerdeznem. Hogy ellehet ezeket valahogy tuntetni? Marmint ugye ahogy irtam nekem mar teljesen elhalvanyult azaz feher lett mint sok heg egymas mellett , de ezeket el lehet valahogy tuntetni?


2013. jún. 21. 04:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Striák :)

Sajnos nem lehet vele semmit csinálni. Krémezgesd a bőröd, sportolj és igyál sokat, így feszes és hidratált lesz a bőröd, de ennél többet jelenleg nem tudsz csinálni.

2013. jún. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!