Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak, hogy szep...

Mit csinaljak, hogy szep eggyenletes legyen a bor szinem?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar le barnulok, de meg az iden nem sok idom volt napozgatni. De mig reggel el mentem dolgozni meg delutan haza jottem a boromet nagyon megfogta a nap ahol erte (dekoltazs, vallak, karok, arc),viszont a tobbi testreszemhez kepest elegge sotet lett. Mit csinaljak, hogy eggyenletesen legyek barna mindenhol, a szolin kivul.
2013. jún. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Feküdj ki hétvégén napozni!:)

Én teniszedzés közben fejpántot viselek és ha lejjebb csúszik akkor kétszínű a homlokom.:D

2013. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ki fekudtem hetkoznap is delutan, de ugy vettem eszre mintha meg barnabb lenne a karom, arcom, vallam pedig hasznaltam naptejet is
2013. jún. 21. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Túl sok mindent már nem tudsz, szép lassan hozzá barnulsz :)Esetleg próbálkozhatsz barnítókrémek, de az se tart tovább pár napnál és nem is természetes a színük...

Én is ilyen vagyok, megtanultam, hogy ha nem szeretnék foltos lenni és ruhanyomokban díszelegni, inkább akkor kenem be magam egy jó erős (30as) naptejjel, mielőtt elindulok itthonról...

2013. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en 25 faktorossal kentem es mondhatni semmiit nen hasznalt.
2013. jún. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!