Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kis segítséget kérnék. Valami...

Kis segítséget kérnék. Valami nagyon-nagyon finom nyári parfümöt szeretnék vásárolni, csak nincs ötletem. Kinek mi vált be? Calvin Klein, Roberto Cavalli, stbstb. Valami gyümölcsös jó kis friss illatra gondolok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Prada>Candy

Könnyed, elegáns, kissé édeskés (nem émelyítő) és reggel használom, de este még érzem a ruhámon, én nagyon szeretem. A másik nagy kedvencem a Burberry>Beat, ez fiatalosabb, citrusosabb, talán egy icipicit kevésbé tartós, de azért órákig megmarad.

2013. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dior addict2!! a legeslegfinomabb parfüm amivel eddig találkoztam, tartós is citrusos és mégis lágy..az ára nem olcsó, 100ml kb 20-22 ezer ft, de megéri.alkalomra és hétköznapra is nagyon jó választás télen, nyáron..próbáld ki!
2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!