Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ilyen hajfestékkel...

Szerintetek ilyen hajfestékkel el tudnám érni ezt a színhatást?

Figyelt kérdés

most ilyesmi:


[link]


ilyen hajfestékkel:


[link]


ilyenre szeretnem:


[link]


[link]


[link]


2013. jún. 21. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hajfesték csomagolását. A dobozon vannak kis képek, amik azt mutatják, hogy milyen színű hajból milyen árnyalatút csinál a festék.

Az én tapasztalatom alapján annak hihetsz.


Egyébként a képek alapján világos az eredeti hajszíned is, úgyhogy szerintem könnyen szőkíthető. De próbáld ki, rossz biztos nem lesz :)

2013. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, én is azt szokom nézni bár nemtudom mennyire hihetek benne. neked már sikerült igy hogy a csomagoláson megnézted hogu milyen szín várható?
2013. jún. 21. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy szőke festék, abból sem épp egy szuperszőkítő, semmiképp nem lesz tőle ilyen hajad. Max narancssárga vagy rezes vagy valami hasonló. A Syoss nem is épp jó fajta.

Menj be egy fodrászkellékesbe, mondd el hogy milyen hajszínt akarsz és ad neked olyat amivel valóban olyan hajat érhetsz el, de lehet hogy előtte ki kell szőkíteni és utána festeni.

2013. jún. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor melyik a jó márka? garnier vagy palette ?
2013. jún. 22. 09:08
 5/9 A kérdező kommentje:

és ezzel a hajfestékkel elérhetnem azt a színt amit a kérdésben is linkeltem?



[link]

2013. jún. 22. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen garnieres hajfestéket használok, amit belinkeltél (csak vörös színben)

De nekem soha nem volt bajom vele. Pont olyan lett a hajam, amilyen a képen volt.

2013. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ. én még nem próbáltam de ha veszek remélem elérem majd a kívánt eredményt
2013. jún. 22. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind gyenge dobozos festékek. Nem lehet ilyen mértékben világosítani vele a hajat. Nem jó minőségűek. Ez a Garnier meg egy természetes árnyalat. Ettől rezes színű lesz csak a hajad. Fodrászkellékesben nézz körül, ott professzionális festéket vehetsz plusz szőkítőt hozzá, és még olcsóbban is kijössz valószínűleg.
2013. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor linkelj be nekem egy olyan festéket amivel elerem a kivant eredmenyt
2013. jún. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!