Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Kallosnak nincsenek igazán...

A Kallosnak nincsenek igazán szép vörös színei? A tűzvöröset melyikkel kevernétek?

Figyelt kérdés

A legtöbb festék hamar kikopik a hajamból,a kallos benne maradt,de nem találok igazán szép színt.

Most vettem tűzvöröset de az is inkább barnás,maradt belőle fél tubus és nem tudom hogy milyet lenne érdemes hozzákeverni hogy szép legyen,te mit kevernétek hozzá?



2013. jún. 21. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nyilván attól függ hogy neked milyen az a szép vörös szín. Kallosból pont rengeteg féle vörös van, amiket akár kedvedre kevergethetsz is, kb akármilyen vöröset elérhetsz.

Kallos KJMN-t szoktam venni, itt a színskála, szerintem van vörös bőven: [link]

2013. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt szeretem amikor szép sötétebb vörös lesz a hajam,de ezt kallosnál még nem nagyon sikerült elérnem:/

most rézvörösre festettem a tűzvöröset 9-es oxival és sötétbarna(amikor tegnap írtam még száradt a hajam,ezért nem láttam hogy mennyire barna),igazából ez is szép,csak nem elégé vörös

2013. jún. 22. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A diapason 0055-öst nem próbáltad még? Az szó szerint tűzpiros, és nagyon tartós. Google keresője nem ad ki normális képeket róla, így arra ne alapozz...
2013. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!