Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam?

Milyenre vágassam a hajam?

Figyelt kérdés

ilyen: [link]


vagy ilyen:

[link]


15/L

Derékig érő hajam van, de nagyon csúnya a vasalás miatt.:


2013. jún. 22. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első sokkal nőiesebb, lányosabb, és ha csak amiatt vágatod le, mert eltört, akkor ezt javaslom, szépen lehet formázni, esetleg vasaló meg ilyenek nélkül is. De azt megemlíteném, hoyg rengeteg ilyesmit látunk az utcán rohangálni.


A második sokkal "szokatlanabb" egy lányon, feltűnőbb és vadócabb, nekem jobban is tetszik. Ha tudod hordani, formázni, és törődni vele akkor csapasd :D Tapasztalataim szerint a rövid haj kicsit több macera, ha az ápolását, mosását figyelmen kívül hagyjuk (felnyírt hajam van, és elég gyakran kell vágnom, mert hamar idegesítően "hosszú" lesz, de megéri)


Ha a kettő között kellene döntenem, én a másodikat vágatnám MAGAMNAK.


Igazából a stílusod és a jellemed alapján lehetne eldönteni igazán, kérdezz meg esetleg olyanokat is, akik ismernek :)


Remélem valamennyit tudtam segíteni.

2013. jún. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen az első, szerintem úgy szép ha egy lánynak hosszú haja van :)
2013. jún. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik. Olyasmi hajam van.
2013. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Jövőhét kedden megyek fodrászhoz addig el kéne döntenem, de szerintem az első lesz.

2013. jún. 22. 11:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ilyesmi lesz :


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!