Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hét múlva lesz a lagzink....

3 hét múlva lesz a lagzink. Arcápolási SOS tipp? Nagyon pattanásos, mitesszeres a bőröm,3 hét alatt szeretnék javítani a helyzeten.

Figyelt kérdés
Évek óta használok bőrradírt, arclemosót és tonikot, ami általában (eddig) hatásosnak bizonyult. Most, talán a stressz vagy a nagy meleg miatt ezek ellenére mégis nagyon sok pattanás és mitesszer alakult ki az arcomon. Tudtok valami gyors, és tényleg hatékony tippet ezek kezelésére? Kozmetikusnál már jártam többnél is, nem volt hatékony. :(
2013. jún. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kozmetikus már nem segít, akkor bőrgyógyász-kozmetológushoz kell menni. Tudnak gyógyszeresen is segíteni a pattanásokon. Nem ártott volna már előbb menni, de még lehet, hogy tudnak segíteni 3 hét alatt is.
2013. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fekete szappant szokták ajánlani, de azt hiszem nem jó minden bőrtípusra. Érdemes lenne elmenned egy rágább és jobb kozmetikushoz, akinek elmondod mi a problémád és együtt izgul veled, hogy sikerüljön megoldani. Az enyém ilyen, bár én vidéken élek egy kis városban. Van ára, de néha SOS-ben muszáj és nagyon rendes.

Egyébként pl. a langyos vízzel való arcmosás is szárít, illetve az én kozmetikusom szerint az sem mindegy, hogy milyen krémeket kensz magadra, mert sokkal lehet éppen ellenkező hatást érsz el. Erre is kérhetsz ajánlatot, a jobbak és idősebbek keverni is tudnak valamit direkt neked!

Ne sminkelj ebben az időben, hagy érje a nap és a levegő az arcodat, az is sokat számít. Ne legyen alapozó rajtad!

2013. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó kozmetikus rendbe tudná tenni. Szánj rá kicsit akkor több pénzt, még is csak egy fontos alkalom lesz ez most. Nem tudom hol voltál eddig, de én tudok ajánlani egy budapesti kozmetikust, aki nagyon aranyos és nagyon jól dolgozik. Rajtam is elég sok patti kijött az elmúlt időben, tegnap voltam nála és lényegesen szebb a bőröm, sőt azt mondom most rá, hogy szép! Egyébként érdemes rendszeresen menni kozmetikushoz, ha problémás az ember bőre, nem csak hébehóba, mert az nem sokat ér.
2013. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Akármennyire is bizarrnak tűnik, én ajánlom neked azt, hogy a saját, reggeli első vizeleteddel töröld át az arcodat. Nekem nagyon zsíros a bőröm, hamar fénylik, mindig jönnek újabb és újabb pattanások, voltam már bőrgyógyásznál, magánrendelésen is, a bolti "csodaszerekből" is kipróbáltam szinte mindent, de nem segített.

Egy idősebb nőtől hallottam ezt a kúrát, akinek nem mellesleg 55 évesen gyönyörű bőre van. A lányai (akiknek szintén szép, üde a bőrük), hasonlóan ezt a módszert alkalmazták kamaszkorukban. Náluk bevált és nálam is. Akár naponta többször is lehet ezt alkalmazni a jobb hatás elérése érdekében.

Sok boldogságot Nektek a nagy napra és szép arcbőrt! :)

21/l

2013. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!