Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinust hogyan kell használni...

Ricinust hogyan kell használni hajserkentésre? Olyan írjon legyen szíves aki használja és bevált, és azt is hogy milyen a hatása. Köszönöm. :-)

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ujjbegyeivel dörzsölje hajtövéhez és fejbőrébe az olajat.

Bizonyosodjon meg, hogy a fejbőrére is kerüljön ricinusolaj.


Ezt követően borítsa be haját műanyag sapkával vagy csavarjon köré törülközőt.


Hagyja rajta legalább 15-20 percig, de egész éjszakán keresztül is maradhat.

Ezt követően samponnal mossa ki a ricinusolajat.

Végezze 6-8 héten keresztül, hetente 1 alkalommal.


Az eredményt kézzel tapinthatóan is tapasztalni fogja."


Én még annyit tennék hozzá, hogy a hajamra is kentem, nem csak a hajtőre. Nem használtam ilyen rendszerességgel, szóval nem tudom, hogy mennyire "serkenti a hajat", de kb. havonta egyszer csinálok egy ricinusolajas hajpakolást, és szép fényes lesz tőle a hajam. :)

2013. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a ricinusnak pont nincs hatása a hajnövekedésre, szóval max kamu bevált szövegeket kaphatsz, ha erre vágysz. A valóság meg az hogy hajhullást okoz és a nehéz kimosása miatt a hajadnak is csak árt.
2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogyan okoz hajhullást? Te használtad és ritkult a hajad vagy ismersz valakit akinek hullott tőle?

És akkor minek emlegetik olyan sokan ha hatástalan?

2013. jún. 23. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én az egészet bekenten nem csak a tövét meg a végét...

Nekem bevált tényleg gyorsan nőtt tőle a hajam sokan meg is jegyezték...

2013. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15:31-es-nek nincs igaza csak abban,hogy nehéz kimosni vagyis nehezebb.Gyorsabban nő az tuti.Én most olivaolajat használok,de nem növesztésre hanem töredezés ellen.
2013. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!