Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurám legyen? Fontos!

Milyen frizurám legyen? Fontos!

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, a hajam nem sima de nem is göndör, hanem hullámos, de ilyen érdekesen. Kb. a hátam közepéig ér, ha kiengedem. Frufrum nincs. A hajam szőke. És most új hajat szeretnék, de olyat, amihez nem kell hajvasaló, és nincs benne frufru, nem kell vágatni (csak max. pár centit hozzá belőle), házilag is elkészíthető és össze lehet fogni. Milyen frizurát ajánlotok? Én egyszerűen nem találok megfelelőt a neten:s képet is mellékeljetek, ha lehet, és az elkészítési módot is ha tudjátok:) köszi előre is:) fontos lenne, mert holnapra kéne!

13/L


2013. jún. 23. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy frizura arc függő, egy fodrász sem tudná megmondani látatlanban neked mi áll jól..

Ha fontos küldj egy képet privátba.

2013. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval.Amúgy én a hejedben inkább elmennék a fodrászhoz.De talán itt találasz valamit:

[link]

Bár ha te csinálod nem tudom,hogy ilyenekhez hasonlítani fog-e.Azért sok sikert!

2013. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!