Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be merjem vállalni a vörös hajat?

Be merjem vállalni a vörös hajat?

Figyelt kérdés

Fehér bőrű, zöldesbarna szemű, gesztenyebarna hajú lány vagyok. Nagyon tetszik a rézvörös haj, sokak szerint jól is állna a bőrömhöz és szememhez, mert a sötétbarna elvileg sápasztja az arcomat, pedig alapból elég fehér.

Továbbá szerintem a személyiségemhez is jobban illene a vörös.

Az lenne a kérdésem hogy meg merjem e kockáztatni, mert a hajam elég érzékeny, annak ellenére hogy viszonylag vastag szálú hamar töredezik. Úgyhogy kb ott vagyok hogy amennyit nő egy hónap alatt (kb fél centi) annyit már le is lehetne vágni a végéből...

Az meg a másik, hogy a sötétbarna lenövés nem lehet valami szép látvány egy vörös hajnál.

Ettől tartok egy kicsit tehát hogy nem lenne-e nagyon káros ha mindig festve lenne ezentúl?

(Nem tudom a világosítás előtte szükséges-e, egyszer voltak festve vörös csíkok a hajamba, fakítás nélkül is szépen megfogta)



2013. jún. 24. 11:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen hajszínre gondoltam:

[link]

olyasmi mint a született vörösöknek :)

és ilyesmi a hajam most:

[link]

2013. jún. 24. 11:46
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki! :) De szívni kellene, ha sötét a hajad és világosat szeretnél. Káros-e? Igen, de ha jó minőségű festéket hsználsz, nem lesz baj. A töredezésre pedig keress hajpakolásokat (én Isanát használok), házilag is készíthetsz.
2013. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. jún. 24. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna!!!!!!! Évek óta szeretnék rézvörös hajat,csak azért nem csináltatom meg,mert szerintem csúnya a lenövés(nekem is barna az eredeti). és sajnos nemtudok 2-3 hetente fodrászhoz menni. :( Pedig egyszer élünk,lehet,hogy ki kell probálni ;)
2013. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld először csak hajszinezővel, ne festékkel.
2013. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én szőkítettem régen, a világos barna hajamat aztán egyik nap úgy keltem, hogy nekem vörös kell, fehér bőrőm van és zöld szemem, mindneki azt mondta bolond vagyok, hogy átfestem és láss csodát, már 2 éve ilyen a hajam, de a vörös összes árnyalatát kipróbáltam:D alfaparfot használtam vagy yunsey ezek profi hajfestékek, drágábbak is, viszont attól még ugyanúgy száraz lett a hajam és töredezni kezdett, szóval most hennázok, esetleg ezen a lehetőségen is elgondolkodhatsz (: -ellehet vele érni sokféle árnyalatot, és nem károsítja a hajat, viszont utánna festeni fél évig nem lehet.
2013. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
különben ha bevállalod a vöröset azzal számolni kell, hogy kopni fog, főleg nyáron, viszont így a lenövés se olyan csúnya, pl. mint a szőkénél
2013. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos a színező nem fogja be a hajamat vörösre, legalábbis inkább csak a fényben látszik az árnyalat.

Most hennázva van nekem amúgy, tényleg jó, viszont ugye nem világosít, ezért nem tudom elérni vele a megfelelő hatást :)

2013. jún. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!