Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jól néz ki egy...

Szerintetek jól néz ki egy lányon félig leborotválva a haja? És mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

#haj #hajápolás #frizura #extra #Féloldalas haj
2013. jún. 25. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az hogy undorító és csak figyelemfelkeltés a célja
2013. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem de ha tiniként ez a dilid csináld meg, majd vissza nő. Inkább a hajaddal szórakozz mint olyan dolgokat csinálj aminek maradandó nyoma marad. A hajad ugyis visszanő.
2013. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Láttam már punk csajt, akinek nagyon tutin meg volt csinálva, veszettül jól állt neki. De az esetek túlnyomó részében nagyon hülyén áll a csajokon, bár legtöbbjük nem is arra törekszik, hogy vonzó legyen, hanem hogy valamivel kitűnjön. Viszont ehhez nem muszáj csúfítani magad.
2013. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem tetszik,de neki mégis jól áll.


[link]

2013. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nehogy félreértsétek én nem kitűnni akarok hanem tegnap láttam egy plakáton egy lányon volt és nagyon megtetszett :DD
2013. jún. 25. 15:30
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát egy punk csajon elmegy (már olyan rendes punkra gondolok, nem a divatból magát punknak képzelő tinilányokra), mert a stílus velejárója.

De alapvetően nagyon taszítónak és nőietlennek találom, én még nem láttam csajt, akinek tényleg jól állt volna.

2013. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító. Fuj... Főleg mikor olyan Skrillexesen...

Most még csak szimplán csúnya,de mikor majd rájön,hogy mekkora hülye volt és mégis csak hosszabb hajat akar,akkor hogy fog kinézni? Egyik oldalon mellig ér másikon meg 5 centis haja van? Vagy majd a másikoldalt is mellényírja?

2013. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a szoliba ahova járok a csjnak nagyon jól áll fekete haja van és picit egyik oldalon nyírva de én nem vállalnám be.
2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

és neki szerintetek jól áll?

2013. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!